• header3.jpg
  • header2.jpg
  • header5.jpg
  • header7.jpg
  • header6.jpg
  • header4.jpg
  • header1.jpgNáš sedmipodlažní bytový dům s recepcí a výtahem je řešen buňkovým systémem. Každá buňka obsahuje jednolůžkový (cca 10m2) a dvoulůžkový (cca 20m2) nebo vícelůžkový pokoj s vlastní  lodžií.


Sociální zařízení je společné pro oba pokoje. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a samostatné WC. Na každém patře jsou zařízené společné kuchyňky.Dole v recepci se nachází automaty na bagety, teplé a studené nápoje, plně vybavená prádelna. Nástup na ubytování je možný během všedního dne od 8:00 do 20:00hodin (mimo tyto hodiny a o víkendu pouze po domluvě s recepcí tel. 272 702 741). Recepční služba, která se o Vás při příchodu postará je v přízemí, přímo u vchodu A. Pokud máte zájem se u nás ubytovat, stačí jen vyplnit jednoduchou přihlášku (ubytovací karta), prokázat se průkazem totožnosti, a pak už dostanete doklad o zaplacení a klíče. Pokoj musíte vyklidit do 11:00hodin, abychom ho mohli uklidit a připravit pro další návštěvníky. V případě, že by jste to nestihli, zaplatili byste další ubytovací den.

 5 důvodů, proč si vybrat právě naše ubytování?
  
1. Kvalitní a levné ubytování v Praze

2. Rychlé spojeni
na metro A Depo Hostivař 5 min a do centra Prahy 20min, 3min chůze na MHD zastávku - Na Homoli autobusy č. 163, 229, 903, 173, 364, 208, 366, 228 a tramvaje č. 7, 16, 95.

3. Parkování před budovou a jejím okolí je zdarma

4. V okolí ubytovacího zařízení jsou velké nákupní centra - NC Europark, kde naleznete kromě prodejny potravin Albert, květinářství, lékárnu, drogérii, poštu, ale i několik bankomatů a četné restaurace. Otevřeno tu mají každý den od 9 do 21 hodin, NC Fashion arena, NC Eden, kde naleznete velké potraviny Tesco a poštu, NC Hostivař kde naleznete kromě potravin Albert, poštu, lékárnu, ale také fitness a kino

5. Zajišťujeme ubytování dle individuálních požadavků - týden, měsíc i na delší čas, dle vašich potřeb